Comics Salón už ďalší víkend!

Pridané 15. 09. 2019, Autor: Youko Akira

Už budúci víkend, 20. - 22. 09. 2019, Bratislava znovu ožije anime a komiksovými postavami. DK Ružinov tak bude zase raz plný hier, sci-fi, fantasy, anime a hlavne cosplayov. Tentokrát hlavne toho cosplayu bude požehnane, budeme mať až 11 zahraničných cosplay hostí, tento rok totiž  u nás prebehne finále súťaže Cosplay Champions! Nezabudnite tak držať palce našim reprezentantom Quee the cosfailer za Slovensko a Belfík_cosplay za ČR. Dokopy tak cosplayerov nebude len 11 ale so súťažiacimi rovných 20! A keď chcete aj nejakú tú dávku roztomilosti, nezabudnite sa prísť pozrieť na Chibi cosplay. 

Samotný cosplay pre vás nie je takým lákadlom? Možno vás presvedčia autori ako František Kotleta, Juraj Červenák, Kristýna Sněgoňová, Daniel Hevier, Michal Hvorecký alebo Oskar Fuchs. A keď ani to nie je dostatok (páni, to sú nároky) čo takto špeciálny hosť od partnera festivalu 365. bank? Príde Natalia Tena, herečka z GoT aj Harryho Pottera! To by už predsa mohlo za niečo stáť :-)

Medzi všetkými zaujímavými bodmi programu si môžete čas spestriť množstvom zaujímavých prednášok. Bude sa tiež krstiť česká manga Kimi no na wa. či hrať divadlo alebo robiť Talkshow. Pochopiteľne nebudú chýbať ani konzoly, Artist Alley, DDR alebo premietanie filmov ako každý rok.

Ak vás toto všetko nepresvedčilo, tak potom už naozaj netušíme. Takže, vidíme sa cez víkend!